Sveiki plauku galiukai

Karštos žirklės - technologija, priemonės, kur kirptis, klausimai ir atsakymai.

kirpimas dažymas sruogelėmis plunksnelėmis jaunatviskas kirpimas su rozinemis sruogomis priekyje madingas 2009 kirpimas vyriskas netvarkinas kirpimas skustuvu prailgintas kare galimos sruogos juostelėmis vestuvinė ar proginė šukuosena

Reikalinga karštų žirklių įranga? Pastebėjote netikslumų? Susisiekite su mumis: grozioprekes@juneta.lt

Klausimai ir atsakymai

Kirpėja, pas kurią lankausi, sako kad tai "Nieko gero" :)

Greičiausiai todėl, kad ji pati neturi šios priemonės, bei nenori prarasti Jūsų kaip klientės. Priešingu atveju ji negali taip teigti, kadangi pati nėra bandžiusi šią priemonę naudoti. O vadovautis nuogirdomis yra kaip minimum neprofesionalu.

Taip pat tenka matyti forumuose atsiliepimų, jog po kirpimo karštomis žirklėmis nepastebėjo pagerėjimo. Taip gali būti dėl 2 priežasčiu: arba kirpėja neteisingai naudojo šią priemonę (žr. žemiau), arba žmogus aplamai negaili savo plaukų, peša, drasko šukuojant, kasdien naudoja tiesinimo žnyples (kurios gali atlyditi galiukus), yra dažnas cheminių medžiagų poveikis. Mūsų kirpėjų klientai vienareikšmiškai pastebėjo pagerėjimą, galiukai žymiai mažiau skilinėja, ir kirptis reikia rečiau, todėl plaukai greičiau atauga.

Taip pat šioje svetainėje pateikiama informacija apie Jaguar TC400 karšto kirpimo sistemą. Prieš kelis metus kiti gamintojai yra pagaminę ir kitokio modelio karštų žirklių. Dauguma jų jau seniai nuimti nuo gamybos, neteikiamos galandimo/taisymo paslaugos. Kerpantis tokiomis sistemomis būkite atsargūs, paklauskite kada paskutinį kartą buvo galąstos žirklės, kuriais metais įsigytos.

Ar reikalingos specialios žinios kirpėjai?

Taip. Vien turėti karštas žirkles kirpėjai nepakanka. Yra keli niuansai ir momentai, kurių nežinant, karštos žirklės gali būti neteisingai naudojamos. To rezultatas - atvirkštinis. Vietoje teigiamo poveikio gausime dar labiau skilinėjančius galiukus. Mūsų kontaktuose esančios kirpėjos yra supažindintos su visais šiais niuansais, todėl jei kirpsitės pas jas, išvengsite rūpesčių bei nesusipratimų.

Ar yra moksliškai įrodyta šios technologijos nauda?

Taip. 1997m. kovo 19d. buvo atliktas mokslinis eksperimantas, kuris parodė, kad iš 80 įvairių plaukų pavyzdžių net 98% atvejų pastebėtas ženklus plauko būklės pagerėjimas. Tai plauko apsauga, sąlygojanti jo kokybės pagerėjimą.

Ar kirpimas karštomis žirklėmis skirtas tik moterims?

Kirpimas karštomis žirklėmis tinka ne tik moterims, bet ir vyrams, kurie augina ilgus plaukus. Kirpti trumpus plaukus verta tik tokiu atveju, jei yra numatyta juos auginti.

Mano plaukai ilgi, tačiau aš jų neauginu, o vis pakerpu. Ar verta kirptis karštomis žirklėmis?

Kerpant karštomis žirklėmis Jūsų plaukai visada atrodys gražiai, lygiai taip pat, kaip ką tik nukirpti paprastomis žirklėmis. Karštos žirklės saugo plaukų galiukus, ir šie išlieka gražūs iki sekančio kirpimo. Jei tik leidžia galimybės, ir galiukai skilinėja, galite kirptis karštomis žirklėmis dažniau, arba kirpimo metu kirptis trumpiau nei įprasta. Šiuo atveju kas 3-6 mėnesius pasikeisite imidžą, o per tą laiką Jūsų plaukai atrodys nepriekaištingai.

Ar nepavojinga kirpti plaukus elektra kaitinamomis žirklėmis?

Ne, todėl, kad numatytas specialus blokelis, transformuojantis pavojingą įtampą į nepavojingą, kuri yra apie 12 voltų.

Ar nepavojinga kirpti karštomis žirklėmis arti galvos odos?

Ne, kadangi žirklėse yra numatyta šilumos izoliacija tarp ašmenų ir aplinkos, todėl prilietus žirklėmis galvos odą nieko bloga neatsitiks.

Lankytojų statistika

Apie mus   |   Technologija   |   Priemonės   |   Klausimai ir atsakymai   |   Kur nusikirpti?   |   Informacija kirpėjoms

©   BST.LT Visos teisės saugomos. Kopijuoti informaciją be raštiško sutikimo - draudžiama.